• Wentylator DeepCool FL12R 3IN1 (R-FL12R-BKAPN3-G)
Symbol: R-FL12R-BKAPN3-G
Gwarancja 24 miesięcy
304.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.72 kg
Specyfikacja
Złącze wentylatora 4-pin
Kolor produktu Czarny
Oświetlenie LED Tak
Typ złącza LED 3-pin
Pobór mocy 1,8 W
Napięcie znamionowe 12 V
Napięcie LED 5 V
Natężenie znamionowe 0,15 A
Waga produktu 543 g
Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) 120 x 120 x 25 mm
Prędkość obrotowa (min) 500 RPM
Ilość sztuk 3
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Typ łożyska Łożysko dynamiki płynów (FDB)
Przepływ powietrza 93,45 m³/h
Prędkość obrotowa (max) 2150 RPM
Maksymalny przepływ powietrza 55 ft³/min
Przeznaczenie Obudowa komputera
Poziom hałasu (wysoka prędkość) 33,9 dB
Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie Tak
Maksymalne ciśnienie powietrza 2,59 mmH2O
Model Wentylator
Szerokość 160mm
Długość 80mm
Wysokość 130mm