Wentylator DeepCool FL12R 3IN1 (R-FL12R-BKAPN3-G)
Symbol:
R-FL12R-BKAPN3-G
304.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.72 kg |
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Pobór mocy | 1,8 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie LED | 5 V |
| Natężenie znamionowe | 0,15 A |
| Waga produktu | 543 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Ilość sztuk | 3 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przepływ powietrza | 93,45 m³/h |
| Prędkość obrotowa (max) | 2150 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 55 ft³/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 33,9 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,59 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 130mm |