• UNITEK KABEL HDMI 2.0 4K 60HZ 3M C11079BK-3M
Symbol: C11079BK-3M
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
20.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.24 kg
EAN 4894160050540
Zostaw telefon
Specyfikacja
Długość kabla 3 m
Kolor produktu Czarny
Złączka 1 HDMI 2.0
Maksymalna rozdzielczość 4096 x 3112 px
Ilość sztuk 1
Szerokość 200mm
Długość 40mm
Wysokość 110mm