• Telewizor Samsung UE32F6002FKXXH LED 32'' Full HD Tizen Q-Symphony DVB-T2 Czarny
Symbol: UE32F6002FKXXH
975.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Kolor podstawy Czarny
Typ ramki 3 Bezramkowy
Interfejs do montażu panelu 200 x 200
Standard VESA Tak
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 27 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 50 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Pobór mocy 27,4 W
Szerokość urządzenia (z podstawą) 732,9 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 451,5 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 117,3 mm
Wysokość (bez podstawy) 438,7 mm
Głębokość (bez podstawy) 73,2 mm
Szerokość (bez podstawy) 732,9 mm
Waga (bez podstawy) 3,8 kg
Waga (z podstawą) 3,9 kg
Współpracuje z Samsung Bixby Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przeglądarka internetowa Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Micro Dimming Pro
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Obsługa aplikacji SmartThings Tak
Funkcje gier Hub do gier
Technologia przetwarzania obrazu Hyper Real
Technologia przetwarzania obrazu Samsung Contrast Enhancer
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Wysokość opakowania 500 mm
Waga wraz z opakowaniem 5,2 kg
Szerokość opakowania 800 mm
Głębokość opakowania 114 mm
Przewody Prąd przemienny
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Natywna proporcja obrazu 16:10
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Przekątna ekranu 32"
Typ HD Full HD
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Contrast
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kształt ekranu Płaski
Technologia wyświetlacza LED
Długość przekątnej ekranu (cm) 80 cm
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Adaptacyjny dźwięk Tak
Moc wyjściowa (RMS) 10 W
Ilość głośników 2
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Wspólny interfejs Tak
Liczba złącz rf 2
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
Wejście PC (D-Sub) Nie
Moduł CI+ Tak
Ilość portów HDMI 2
Liczba portów USB 2.0 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
HbbTV Tak
Zainstalowany system operacyjny Tizen
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) 2.0.3
Technologie Samsung (AV/TV) Q-Symphony
Technologie Samsung (AV/TV) Samsung TV Plus
Technologie Samsung (AV/TV) Built-in SmartThings Hub
Technologie Samsung (AV/TV) Hub do gier
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2204698
Szerokość 800mm
Długość 115mm
Wysokość 550mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
32"