Telewizor Philips 75PUS8510/12 QLED 75" 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos Ambilight DVB-T2 Czarny
Symbol:
75PUS8510/12
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 30 kg |
| Specyfikacja | |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 172 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 1030 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 353 mm |
| Waga (z podstawą) | 22,3 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1669 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1669 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 968 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 93 mm |
| Waga (bez podstawy) | 21,7 kg |
| Tryb ECO | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Format kompresji zdjęć | HEIF |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługiwany format napisów | SUB |
| Obsługiwany format napisów | ASS |
| Obsługiwany format napisów | SMI |
| Obsługiwany format napisów | TXT |
| Obsługiwany format napisów | SSA |
| Obsługiwany format napisów | SRT |
| Tryb gry | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Zdalny dostęp | Tak |
| Szerokość opakowania | 1879 mm |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Wysokość opakowania | 1106 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 31,9 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 189 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 60 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 50 Hz |
| Ilość głośników | 2 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS:X |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 HD |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| Zainstalowany system operacyjny | Titan OS |
| HbbTV | Tak |
| Tryby inteligentne | Kino |
| Smart TV | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video |
| Aplikacje wideo | YouTube |
| Aplikacje wideo | Disney+ |
| Aplikacje wideo | BBC iPlayer |
| Aplikacje wideo | HBO |
| Technologie Philips (AV/TV) | Ambilight |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Matter |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Google Assistant |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works with Amazon Alexa |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Control4 |
| Szerokość | 1875mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 1115mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
75"