Symbol: 65PUS7810/12
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 22.2 kg
Specyfikacja
Wskaźnik siły sygnału Tak
Kolor podstawy Czarny
Standard VESA Tak
Kolor produktu Czarny
Interfejs do montażu panelu 400 x 300
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 73 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 120 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Napięcie wejściowe AC 100-240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy 120 W
Szerokość (bez podstawy) 1446 mm
Wysokość (bez podstawy) 838 mm
Szerokość podstawy 56,9 cm
Waga (bez podstawy) 14,3 kg
Głębokość (bez podstawy) 91 mm
Waga (z podstawą) 14,7 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 300 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 857 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1446 mm
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Tryb ECO Tak
Włącznik/wyłącznik czasowy Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Teletekst 1000 stron(y)
Tryb gry Tak
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Funkcje gier Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio FLAC
Obsługiwane formaty audio AAC
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć HEIF
Format kompresji zdjęć PNG
Technologia przyciemniania podświetlenia Micro Dimming
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Obsługiwane formaty plików wideo AV1
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo H.265
Głębokość opakowania 160 mm
Szerokość opakowania 1600 mm
Wysokość opakowania 975 mm
Waga wraz z opakowaniem 21,4 kg
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Obsługiwane tryby wideo 1080p
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 576p
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 25 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 30 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 50 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 24 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 60 Hz
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Technologia wyświetlacza QLED
Długość przekątnej ekranu (cm) 164 cm
Typ HD 4K Ultra HD
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Przekątna ekranu 65"
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1280 x 720 (HD 720)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 720 x 576
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kształt ekranu Płaski
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ilość głośników 2
Ustawienia korektora Tak
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Audio Return Channel (ARC) Tak
Wersja HDCP 2.3
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Ilość portów HDMI 3
HDCP Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Wyjścia słuchawkowe 1
Wersja HDMI 2.1
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
Typ tunera Cyfrowy
HbbTV Tak
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo HBO
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo BBC iPlayer
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Tryby inteligentne Film
Tryby inteligentne Gra
Tryby inteligentne Osobisty
Smart TV Tak
Telewizja internetowa Tak
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Technologie Philips (AV/TV) Gamebar 2.0
Technologie Philips (AV/TV) IntelliSound Engine
Technologie Philips (AV/TV) Pixel Precise Ultra HD
Technologie Philips (AV/TV) Works With Matter
Technologie Philips (AV/TV) Works With Control4
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2250131
Szerokość 1595mm
Długość 155mm
Wysokość 970mm
Gwarancja:
3 miesiące
Przekątna ekranu:
65"