• Telewizor Philips 65PUS7000/12 LED 65'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos DVB-T2 Czarny
Symbol: 65PUS7000/12
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 21.8 kg
Specyfikacja
Certyfikaty zgodności RoHS
Materiał obudowy Plastik
Interfejs do montażu panelu 400 x 300
Stojak typu Stojak na nogach
Konstrukcja bezramkowa Tak
Kolor podstawy Czarny
Standard VESA Tak
Kolor produktu Czarny
Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) Tak
Wskaźnik siły sygnału Tak
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 131 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 84 kWh
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Tryb energooszczędny Tak
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Wysokość (bez podstawy) 838 mm
Głębokość (bez podstawy) 91 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 294 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 857 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1446 mm
Szerokość (bez podstawy) 1446 mm
Waga (z podstawą) 14,3 kg
Szerokość podstawy 56,3 cm
Waga (bez podstawy) 13,9 kg
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Tryb ECO Tak
Wyłącznik czasowy Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Sterowanie głosem Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wersja Bluetooth 5.2
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługiwane formaty plików wideo AV1
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć HEIF
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć PNG
Technologia przyciemniania podświetlenia Micro Dimming
Teletekst 1000 stron(y)
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio FLAC
Technologia przetwarzania obrazu Philips Pixel Precise Ultra HD
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Standardy telegazety Hyper tekst
Podręcznik użytkownika Tak
Waga wraz z opakowaniem 21,1 kg
Wysokość opakowania 975 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość opakowania 1600 mm
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Głębokość opakowania 160 mm
Przewody Prąd przemienny
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Typ HD 4K Ultra HD
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 60 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 24 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 25 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 30 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 50 Hz
Przekątna ekranu 65"
Kształt ekranu Płaski
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1024 x 576 (WSVGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1280 x 720 (HD 720)
Natywna proporcja obrazu 16:9
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługiwane tryby wideo 1440p
Obsługiwane tryby wideo 576p
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 480p
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Technologia wyświetlacza LED
Długość przekątnej ekranu (cm) 164 cm
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Ustawienia korektora Tak
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ilość głośników 2
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Ilość portów HDMI 3
Wyjścia słuchawkowe 1
HDCP Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Liczba portów USB 2.0 2
Audio Return Channel (ARC) Tak
Wejście PC (D-Sub) Nie
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Wersja HDCP 2.3
Baterie w zestawie Tak
Typ obsługiwanych baterii AAA
Przedłużać podczerwieni Tak
Czujnik światła Tak
Tryb nocny Tak
System formatu sygnału analogowego Nieobsługiwany
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Typ tunera Cyfrowy
Telewizja internetowa Tak
Obsługa Apple AirPlay 2 Nie
Smart TV Tak
HbbTV Tak
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo HBO
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo BBC iPlayer
Funkcja Screen mirroring Tak
Technologie Philips (AV/TV) Gamebar 2.0
Technologie Philips (AV/TV) Works With Matter
Technologie Philips (AV/TV) IntelliSound Engine
Technologie Philips (AV/TV) Works With Control4
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Forest Stewardship Council (FSC)
Szerokość 1595mm
Długość 150mm
Wysokość 980mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
65"