Telewizor Philips 65OLED770/12 OLED 65" 4K Ultra HD 120Hz Titan OS Dolby Atmos Czarny
Symbol:
65OLED770/12
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 29.94 kg |
| Specyfikacja | |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 89 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga (z podstawą) | 23,5 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 58 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1449 mm |
| Waga (bez podstawy) | 23,2 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 832 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 248 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 852 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1449 mm |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwany format napisów | SRT |
| Obsługiwany format napisów | SMI |
| Obsługiwany format napisów | ASS |
| Obsługiwany format napisów | TXT |
| Obsługiwany format napisów | SSA |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Technologia przyciemniania podświetlenia | Micro Dimming |
| Waga wraz z opakowaniem | 29,5 kg |
| Wysokość opakowania | 995 mm |
| Szerokość opakowania | 1660 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 164 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 25 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 30 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 50 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 24 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 100 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 120 Hz |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 60 Hz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS:X |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Tryby inteligentne | Filmowiec |
| Tryby inteligentne | Kino |
| Aplikacje wideo | Disney+ |
| Aplikacje wideo | Netflix |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video |
| Aplikacje wideo | HBO |
| Aplikacje wideo | YouTube |
| Aplikacje wideo | BBC iPlayer |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Titan OS |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Google Assistant |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Matter |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Control4 |
| Technologie Philips (AV/TV) | Gamebar 2.0 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2262799 |
| Szerokość | 1650mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 1000mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
65"