• Telewizor Philips 55PUS7000/12 LED 55'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos DVB-T2 Czarny
Symbol: 55PUS7000/12
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 14.2 kg
Specyfikacja
Certyfikaty zgodności RoHS
Kolor podstawy Czarny
Stojak typu Stojak na nogach
Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) Tak
Wskaźnik siły sygnału Tak
Konstrukcja bezramkowa Tak
Interfejs do montażu panelu 200 x 100
Materiał obudowy Plastik
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 64 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 111 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb energooszczędny Tak
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Głębokość (bez podstawy) 88 mm
Szerokość podstawy 81 cm
Waga (bez podstawy) 9,7 kg
Waga (z podstawą) 9,9 kg
Szerokość (bez podstawy) 1226 mm
Wysokość (bez podstawy) 715 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 735 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1226 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 256 mm
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Sterowanie głosem Tak
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Tryb ECO Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Wyłącznik czasowy Tak
Wersja Bluetooth 5.2
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Micro Dimming
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwany format napisów SRT
Standardy telegazety Hyper tekst
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia przetwarzania obrazu Philips Pixel Precise Ultra HD
Teletekst 1000 stron(y)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo AV1
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć HEIF
Format kompresji zdjęć PNG
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio FLAC
Głębokość opakowania 142 mm
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Podręcznik użytkownika Tak
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość opakowania 1320 mm
Wysokość opakowania 806 mm
Waga wraz z opakowaniem 13,6 kg
Podstawa biurkowa Tak
Przewody Prąd przemienny
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 24 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 25 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 30 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 50 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 60 Hz
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Typ HD 4K Ultra HD
Kształt ekranu Płaski
Długość przekątnej ekranu (cm) 139 cm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1024 x 576 (WSVGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1280 x 720 (HD 720)
Natywna proporcja obrazu 16:9
Obsługiwane tryby wideo 576p
Obsługiwane tryby wideo 1440p
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 480p
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Technologia wyświetlacza LED
Przekątna ekranu 55"
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Ilość głośników 2
Ustawienia korektora Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Wejście PC (D-Sub) Nie
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Audio Return Channel (ARC) Tak
Wersja HDCP 2.3
Ilość portów HDMI 3
Liczba portów USB 2.0 2
Wyjścia słuchawkowe 1
HDCP Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Przedłużać podczerwieni Tak
Tryb nocny Tak
Czujnik światła Tak
Baterie w zestawie Tak
Typ obsługiwanych baterii AAA
Typ tunera Cyfrowy
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału analogowego Nieobsługiwany
HbbTV Tak
Obsługa Apple AirPlay 2 Nie
Smart TV Tak
Telewizja internetowa Tak
Aplikacje wideo HBO
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo BBC iPlayer
Funkcja Screen mirroring Tak
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Technologie Philips (AV/TV) IntelliSound Engine
Technologie Philips (AV/TV) Gamebar 2.0
Technologie Philips (AV/TV) Works With Matter
Technologie Philips (AV/TV) Works With Control4
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Forest Stewardship Council (FSC)
Szerokość 1315mm
Długość 135mm
Wysokość 790mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
55"