• Telewizor Philips 50PUS8010/12 LED 50'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos Ambilight DVB-T2 Czarny
Symbol: 50PUS8010/12
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 12.5 kg
EAN 8718863046296
Zostaw telefon
Specyfikacja
Interfejs do montażu panelu 200 x 100
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Kolor podstawy Czarny
Stojak typu Stojak na nogach
Tryb energooszczędny Tak
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 95 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 48 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Waga (z podstawą) 8,8 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1110 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 281 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 709 mm
Głębokość (bez podstawy) 88 mm
Wysokość (bez podstawy) 650 mm
Waga (bez podstawy) 8,5 kg
Szerokość (bez podstawy) 1110 mm
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Tryb ECO Tak
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Wi-Fi Tak
Wersja Bluetooth 5.2
Bluetooth Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Technologia przyciemniania podświetlenia Micro Dimming
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Technologia przetwarzania obrazu Philips Pixel Precise Ultra HD
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio FLAC
Tryb gry Tak
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo AV1
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć HEIF
Format kompresji zdjęć PNG
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwany format napisów TXT
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Waga wraz z opakowaniem 11,2 kg
Wysokość opakowania 736 mm
Szerokość opakowania 1210 mm
Głębokość opakowania 131 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przekątna ekranu 50"
Długość przekątnej ekranu (cm) 126 cm
Typ HD 4K Ultra HD
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Technologia wyświetlacza LED
Kształt ekranu Płaski
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługiwane tryby wideo 576p
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 1080p
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Natywna proporcja obrazu 16:9
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 60 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 30 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 25 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 50 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 24 Hz
Ustawienia korektora Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Ilość głośników 2
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Ilość portów HDMI 3
HDCP Tak
Wersja HDMI 2.1
Wersja HDCP 2.3
Audio Return Channel (ARC) Tak
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
Smart TV Tak
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
HbbTV Tak
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo HBO
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo BBC iPlayer
Technologie Philips (AV/TV) Kompatybilność z Apple HomeKit
Technologie Philips (AV/TV) Works With Matter
Technologie Philips (AV/TV) Works With Control4
Technologie Philips (AV/TV) Ambilight
Szerokość 1250mm
Długość 130mm
Wysokość 730mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
50"