Telewizor Philips 50PUS7810/12 QLED 50'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos DVB-T2 Czarny
Symbol:
50PUS7810/12
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 11.44 kg |
| Specyfikacja | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 79 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1111 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 649 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 262 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 670 mm |
| Waga (bez podstawy) | 8 kg |
| Waga (z podstawą) | 8,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 88 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1111 mm |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Format kompresji zdjęć | HEIF |
| AMD FreeSync | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługiwany format napisów | TXT |
| Obsługiwany format napisów | SMI |
| Obsługiwany format napisów | SRT |
| Obsługiwany format napisów | SUB |
| Obsługiwany format napisów | SSA |
| Obsługiwany format napisów | ASS |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wysokość opakowania | 780 mm |
| Szerokość opakowania | 1240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,9 kg |
| Głębokość opakowania | 133 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 126 cm |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość głośników | 2 |
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS:X |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 HD |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| Zainstalowany system operacyjny | Titan OS |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2255221 |
| Szerokość | 1230mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 770mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
50"