• Telewizor Philips 50PUS7810/12 QLED 50'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos DVB-T2 Czarny
Symbol: 50PUS7810/12
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 11.44 kg
EAN 8718863046166
Zostaw telefon
Specyfikacja
Interfejs do montażu panelu 200 x 100
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Kolor podstawy Czarny
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Tryb energooszczędny Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 79 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 52 kWh
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1111 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 649 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 262 mm
Wysokość (bez podstawy) 670 mm
Waga (bez podstawy) 8 kg
Waga (z podstawą) 8,2 kg
Głębokość (bez podstawy) 88 mm
Szerokość (bez podstawy) 1111 mm
Włącznik/wyłącznik czasowy Tak
Okres programowania 8 dni
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Wersja Bluetooth 5.2
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo H.265
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio FLAC
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio MP3
NVIDIA G-SYNC Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć HEIF
AMD FreeSync Tak
Funkcje gier Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługiwany format napisów ASS
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Wysokość opakowania 780 mm
Szerokość opakowania 1240 mm
Waga wraz z opakowaniem 11,9 kg
Głębokość opakowania 133 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 50"
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Typ HD 4K Ultra HD
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm) 126 cm
Technologia wyświetlacza QLED
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Ilość głośników 2
Tryby dźwięku AI Sound
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Wersja HDMI 2.1
Liczba portów USB 2.0 2
HDCP Tak
Ilość portów HDMI 3
Wersja HDCP 2.3
Wspólny interfejs Tak
Audio Return Channel (ARC) Tak
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
HbbTV Tak
Funkcja Screen mirroring Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2255221
Szerokość 1230mm
Długość 126mm
Wysokość 770mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
50"