• Telewizor Philips 43PUS7810/12 QLED 43'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny
Symbol: 43PUS7810/12
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 8.86 kg
EAN 8718863046159
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Interfejs do montażu panelu 200 x 100
Kolor podstawy Czarny
Standard VESA Tak
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Tryb energooszczędny Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 66 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 44 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Szerokość urządzenia (z podstawą) 958 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 582 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 232 mm
Wysokość (bez podstawy) 564 mm
Waga (z podstawą) 6,55 kg
Głębokość (bez podstawy) 87 mm
Waga (bez podstawy) 6,44 kg
Szerokość (bez podstawy) 958 mm
Okres programowania 8 dni
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Włącznik/wyłącznik czasowy Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
Wersja Bluetooth 5.2
Przewodowa sieć LAN Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision
NVIDIA G-SYNC Tak
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwany format napisów SRT
Funkcje gier Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo H.265
AMD FreeSync Tak
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć HEIF
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio FLAC
Głębokość opakowania 133 mm
Szerokość opakowania 1045 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,83 kg
Wysokość opakowania 650 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przekątna ekranu 43"
Kształt ekranu Płaski
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Typ HD 4K Ultra HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 108 cm
Technologia wyświetlacza QLED
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Ilość głośników 2
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Tryby dźwięku AI Sound
HDCP Tak
Ilość portów HDMI 3
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Wspólny interfejs Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Wersja HDMI 2.1
Audio Return Channel (ARC) Tak
Wersja HDCP 2.3
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
HbbTV Tak
Funkcja Screen mirroring Tak
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2255152
Szerokość 1045mm
Długość 128mm
Wysokość 640mm
Przekątna ekranu:
43"