• Telewizor Philips 43PUS7000/12 LED 43'' 4K Ultra HD Titan OS Dolby Atmos DVB-T2 Czarny (OUTLET)
Symbol: 43PUS7000/12
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 8.5 kg
Specyfikacja
Certyfikaty zgodności RoHS
Kolor podstawy Czarny
Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) Tak
Konstrukcja bezramkowa Tak
Stojak typu Stojak na nogach
Wskaźnik siły sygnału Tak
Interfejs do montażu panelu 200 x 100
Materiał obudowy Plastik
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 75 kWh
Typ zasilacza Wewnętrzny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 42 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Tryb energooszczędny Tak
Szerokość (bez podstawy) 958 mm
Wysokość (bez podstawy) 563 mm
Głębokość (bez podstawy) 87 mm
Szerokość podstawy 77,4 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 958 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 226 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 582 mm
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Wyłącznik czasowy Tak
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Tryb ECO Tak
Sterowanie głosem Tak
Wersja Bluetooth 5.2
Bluetooth Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Technologia przetwarzania obrazu Philips Pixel Precise Ultra HD
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Teletekst 1000 stron(y)
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów SRT
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Standardy telegazety Hyper tekst
Technologia przyciemniania podświetlenia Micro Dimming
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo AV1
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio FLAC
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć HEIF
Format kompresji zdjęć JPEG
Szerokość opakowania 1045 mm
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Rodzaj opakowania Pudełko
Podręcznik użytkownika Tak
Wysokość opakowania 650 mm
Głębokość opakowania 133 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Podstawa biurkowa Tak
Przewody Prąd przemienny
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 30 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 50 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 24 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 25 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 60 Hz
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm) 108 cm
Technologia wyświetlacza LED
Przekątna ekranu 43"
Typ HD 4K Ultra HD
Kształt ekranu Płaski
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 1440p
Obsługiwane tryby wideo 576p
Obsługiwane tryby wideo 480p
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1024 x 576 (WSVGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1280 x 720 (HD 720)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3840 x 2160
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku DTS:X
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Ustawienia korektora Tak
Ilość głośników 2
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Wejście PC (D-Sub) Nie
Audio Return Channel (ARC) Tak
Wersja HDCP 2.3
Ilość portów HDMI 3
Liczba portów USB 2.0 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
HDCP Tak
Wyjścia słuchawkowe 1
Tryb nocny Tak
Przedłużać podczerwieni Tak
Czujnik światła Tak
Typ obsługiwanych baterii AAA
Baterie w zestawie Tak
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
Typ tunera Cyfrowy
System formatu sygnału analogowego Nieobsługiwany
HbbTV Tak
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
Funkcja Screen mirroring Tak
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo HBO
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo BBC iPlayer
Obsługa Apple AirPlay 2 Nie
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Technologie Philips (AV/TV) Gamebar 2.0
Technologie Philips (AV/TV) Works With Matter
Technologie Philips (AV/TV) IntelliSound Engine
Technologie Philips (AV/TV) Works With Control4
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Forest Stewardship Council (FSC)
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2266626
Szerokość 1040mm
Długość 130mm
Wysokość 640mm
Przekątna ekranu:
43"