• Telewizor Philips 43PFS5500/12 LED 43'' Full HD Titan OS Dolby Audio DVB-T2 Czarny
Symbol: 43PFS5500/12
Brak towaru
900.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Brak towaru
Waga 8.5 kg
EAN 8718863048184
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Interfejs do montażu panelu 100 x 200 mm
Standard VESA Tak
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/ 60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 41 kWh
Wysokość urządzenia (z podstawą) 584 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 956 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 218 mm
Szerokość (bez podstawy) 956 mm
Waga (bez podstawy) 6,1 kg
Wysokość (bez podstawy) 564 mm
Waga (z podstawą) 6,21 kg
Głębokość (bez podstawy) 87 mm
Okres programowania 8 dni
Bluetooth Nie
Wi-Fi Nie
Przewodowa sieć LAN Nie
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio WMA
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć GIF
Funkcja napisów Tak
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów AAS
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Głębokość opakowania 133 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,83 kg
Wysokość opakowania 650 mm
Szerokość opakowania 1045 mm
Przewody Prąd przemienny
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Podstawa biurkowa Tak
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 43"
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Full HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 108 cm
Technologia wyświetlacza LCD
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Audio
Ilość głośników 2
Moc wyjściowa (RMS) 2 x 8 W
Liczba portów USB 2.0 1
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów HDMI 2
Audio Return Channel (ARC) Tak
Moduł CI+ Tak
Wspólny interfejs Tak
Wyjścia słuchawkowe 1
System formatu sygnału analogowego SECAM
System formatu sygnału analogowego PAL
Automatyczne wyszukiwanie kanałów Tak
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T HD
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Smart TV Tak
Szerokość 1035mm
Długość 130mm
Wysokość 650mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
43"