• Telewizor Philips 40PFS6000/12 LED 40'' Full HD Titan OS Dolby Audio DVB-T2 Czarny
Symbol: 40PFS6000/12
Brak towaru
887.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Brak towaru
Waga 7 kg
EAN 8718863045992
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Interfejs do montażu panelu 200 x 200
Standard VESA Tak
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Tryb energooszczędny Tak
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 31 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 47 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Szerokość urządzenia (z podstawą) 892 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 539 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 210 mm
Waga (bez podstawy) 5,05 kg
Wysokość (bez podstawy) 517 mm
Szerokość (bez podstawy) 892 mm
Głębokość (bez podstawy) 84 mm
Waga (z podstawą) 5,1 kg
Włącznik/wyłącznik czasowy Tak
Tryb ECO Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Okres programowania 8 dni
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpraca z Asystentem Google Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi Tak
Obsługiwane formaty plików wideo H.265
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo AVC
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio FLAC
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć HEIF
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć GIF
Format kompresji zdjęć PNG
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Teletekst 1000 stron(y)
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów SSA
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów ASS
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Szerokość opakowania 985 mm
Waga wraz z opakowaniem 7,1 kg
Głębokość opakowania 123 mm
Wysokość opakowania 605 mm
Przewody Prąd przemienny
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 40"
Typ HD Full HD
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm) 100 cm
Technologia wyświetlacza LED
Ilość głośników 2
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital
Moc wyjściowa (RMS) 16 W
HDCP Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Ilość portów HDMI 3
Audio Return Channel (ARC) Tak
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Wejście PC (D-Sub) Nie
Wersja HDCP 2.3
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
Smart TV Tak
Zainstalowany system operacyjny Titan OS
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo HBO
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo BBC iPlayer
HbbTV Tak
Szerokość 985mm
Długość 125mm
Wysokość 650mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
40"