Telewizor Philips 32PFS6908/12 LED 32'' Full HD Ambilight Dolby Atmos DVB-T2 DVB-T2 Czarny (OUTLET)
Symbol:
32PFS6908/12
865.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 6.44 kg |
| Specyfikacja | |
| Wsparcie HEVC | Tak |
| Kolor podstawy | Szary |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 27 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 43 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość (bez podstawy) | 728 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 87 mm |
| Szerokość podstawy | 61,6 cm |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 433 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,5 kg |
| Głębokość podstawy | 17,7 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 177 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 451 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 728 mm |
| Tryb ECO | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | WMA-PRO |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Format kompresji zdjęć | HEIF |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwany format napisów | SMI |
| Obsługiwany format napisów | ASS |
| Obsługiwany format napisów | SUB |
| Obsługiwany format napisów | TXT |
| Obsługiwany format napisów | SRT |
| Obsługiwany format napisów | SSA |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Szerokość opakowania | 848 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ HD | Full HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 x 768 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby MS12 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Ilość głośników | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| HDCP | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Typ oświetlenia otoczenia | 3-stronne |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 HD |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video |
| Aplikacje wideo | YouTube |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Technologie Philips (AV/TV) | Ambilight |
| Szerokość | 847mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 510mm |
Gwarancja:
Brak
Przekątna ekranu:
32"