Symbol: 32PFS6908/12
865.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 6.44 kg
Specyfikacja
Wsparcie HEVC Tak
Kolor podstawy Szary
Wskaźnik siły sygnału Tak
Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) Tak
Stojak typu Stojak na nogach
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Kolor produktu Antracytowy
Typ zasilacza Wewnętrzny
Pobór mocy w trybie czuwania 0,3 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 27 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 43 kWh
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Szerokość (bez podstawy) 728 mm
Głębokość (bez podstawy) 87 mm
Szerokość podstawy 61,6 cm
Waga (z podstawą) 4,6 kg
Wysokość (bez podstawy) 433 mm
Waga (bez podstawy) 4,5 kg
Głębokość podstawy 17,7 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 177 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 451 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 728 mm
Tryb ECO Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Sterowanie głosem Tak
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Okres programowania 8 dni
Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Obsługiwane formaty audio WMA
Obsługiwane formaty audio FLAC
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio WAV
Obsługiwane formaty audio WMA-PRO
Obsługiwane formaty audio AAC
Format kompresji zdjęć BMP
Format kompresji zdjęć JPEG
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć HEIF
Format kompresji zdjęć GIF
Teletekst 1000 stron(y)
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Obsługiwany format napisów SMI
Obsługiwany format napisów ASS
Obsługiwany format napisów SUB
Obsługiwany format napisów TXT
Obsługiwany format napisów SRT
Obsługiwany format napisów SSA
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standardy telegazety Hyper tekst
Liczba rdzeni procesora 2
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1
Obsługiwane formaty plików wideo AVI
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2
Obsługiwane formaty plików wideo MKV
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4
Szerokość opakowania 848 mm
Waga wraz z opakowaniem 6,3 kg
Wysokość opakowania 520 mm
Głębokość opakowania 150 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Długość przekątnej ekranu (cm) 80 cm
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Technologia wyświetlacza LED
Przekątna ekranu 32"
Typ HD Full HD
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 576p
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1366 x 768
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Moc wyjściowa (RMS) 12 W
Tryby dźwięku AI Sound
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby MS12
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital
Ilość głośników 2
Audio Return Channel (ARC) Tak
Moduł CI+ Tak
Ilość portów HDMI 3
HDCP Tak
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Liczba portów USB 2.0 2
Typ oświetlenia otoczenia 3-stronne
Baterie w zestawie Tak
Liczba obsługiwanych baterii 2
Typ obsługiwanych baterii AAA
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 HD
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału analogowego PAL
System formatu sygnału analogowego SECAM
Smart TV Tak
HbbTV Tak
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo YouTube
Telewizja internetowa Tak
Technologie Philips (AV/TV) Ambilight
Szerokość 847mm
Długość 145mm
Wysokość 510mm
Gwarancja:
Brak
Przekątna ekranu:
32"