• Telewizor LG OLED55G54LW OLED EVO 55" 4K Ultra HD 120Hz WebOS Dolby Atmos Czarny
Symbol: OLED55G54LW
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 22 kg
EAN 8806096397480
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 300 x 200
Rok wprowadzenia 2025
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 63,9 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 171 kWh
Wysokość urządzenia (z podstawą) 787 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1222 mm
Waga (z podstawą) 22,1 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 263 mm
Głębokość (bez podstawy) 27,2 mm
Wysokość (bez podstawy) 703 mm
Szerokość podstawy 48,5 cm
Szerokość (bez podstawy) 1222 mm
Głębokość podstawy 26,3 cm
Waga (bez podstawy) 16,8 kg
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi 802.11g
Standardy Wi- Fi 802.11a
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi 802.11b
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przeglądarka internetowa Tak
Bluetooth Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Wersja Bluetooth 5.3
Wi-Fi Tak
Obsługiwane formaty audio apt-X
Obsługiwane formaty audio MP2
Obsługiwane formaty audio WMA
Obsługiwane formaty audio AC4
Obsługiwane formaty audio AC3
Obsługiwane formaty audio EAC3
Obsługiwane formaty audio HE-AAC
Obsługiwane formaty audio PCM
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio AAC
AMD FreeSync Tak
NVIDIA G-SYNC Tak
Technologia przetwarzania obrazu LG AI Picture Pro
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dynamic Tone Mapping PRO
Technologia High Dynamic Range (HDR) Dolby Vision
Technologia High Dynamic Range (HDR) Filmmaker Mode
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Zdalna obsługa za pomocą smartfona Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Pixel Dimming
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Multi View Tak
AI Upscale Tak
Procesor obrazu α11 Gen 2 AI Processor 4K
WiSA Ready Tak
Głębokość opakowania 172 mm
Wysokość opakowania 810 mm
Waga wraz z opakowaniem 27,1 kg
Szerokość opakowania 1360 mm
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Zestaw do montażu Tak
Typ zestawu montażowego Mocowanie ścienne
Technologia wyświetlacza OLED evo
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Typ HD 4K Ultra HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 138,8 cm
Przekątna ekranu 55"
Natywna proporcja obrazu 16:9
Czas odpowiedzi (typowy) 0,1 ms
Kształt ekranu Płaski
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 165 Hz
Natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz
Technologia interpolacji OLED Motion
Moc wyjściowa (RMS) 60 W
Kanały wyjścia audio 4.2 kan.
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital
Tryby dźwięku AI Acoustic Tuning
Tryby dźwięku AI Sound Pro
Tryby dźwięku Clear Voice Pro
Wbudowany subwoofer Tak
Udostępnianie trybu dźwięku TV Tak
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów HDMI 4
Liczba złącz rf 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 3
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Wspólny interfejs Tak
Złącze typu RF F, IEC
Okres gwarancji 5 lat(a)
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
Zainstalowany system operacyjny WebOS
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
Wersja systemu operacyjnego 25
Technologie LG (AV/TV) ThinQ™
Technologie LG (AV/TV) Magic Remote Control
Technologie LG (AV/TV) WOW Orchestra
Technologie LG (AV/TV) LG Sound Sync
Technologie LG (AV/TV) Bluetooth Surround Ready
Technologie LG (AV/TV) LG Channels
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2244677
Szerokość 1350mm
Długość 170mm
Wysokość 810mm