Symbol: 43NANO81T3A
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 11 kg
Specyfikacja
Wyjście S/PDIF 1
Stojak typu Stojak na nogach
Konstrukcja bezramkowa Nie
Kolor produktu Niebieski
Nazwa koloru Ashed Blue
Interfejs do montażu panelu 200 x 200
Standard VESA Tak
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 84 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 54 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Tryb energooszczędny Tak
Typ zasilacza Wewnętrzny
Wysokość (bez podstawy) 564 mm
Szerokość podstawy 80,4 cm
Głębokość podstawy 20 cm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 967 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 200 mm
Głębokość (bez podstawy) 57,7 mm
Waga (bez podstawy) 9,2 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 620 mm
Szerokość (bez podstawy) 967 mm
Waga (z podstawą) 9,3 kg
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Sterowanie głosem Tak
Współpraca z Asystentem Google Nie
Okres programowania 8 dni
Współpracuje z Samsung Bixby Nie
Podstawowy tryb hotelowy Nie
Funkcja Picture-in-Picture Nie
Tryb Hotelu Nie
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Współpraca z Apple Siri Nie
Liczba języków OSD 37
OSD Tak
Profile Bluetooth A2DP
Bluetooth Tak
Przeglądarka internetowa Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wersja Bluetooth 5.1
Przewodowa sieć LAN Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Odtwarzacz DVD Nie
Funkcje dotyczące telegazety Tak
Funkcja napisów Tak
Interpolacja do formatu 4K Tak
Kontrola rodzicielska Tak
Nagrywanie USB Tak
Liczba rdzeni procesora 4
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
WiSA Ready Nie
Multi View Nie
AI Upscale Tak
Funkcje gier Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Optimizer, HGiG
Obsługiwane formaty plików wideo HEVC
Obsługiwane formaty plików wideo VP9
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 142 mm
Waga wraz z opakowaniem 11 kg
Szerokość opakowania 1055 mm
Wysokość opakowania 660 mm
Zawiera soundbar Nie
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Automatyczna kontrola jasności Tak
Przekątna ekranu 43"
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ podświetlenia LED Direct-LED
Typ HD 4K Ultra HD
Kształt ekranu Płaski
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Technologia wyświetlacza NanoCell
Długość przekątnej ekranu (cm) 108 cm
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Tryby dźwięku AI Sound Pro
Tryby dźwięku AI Acoustic Tuning
Tryby dźwięku Clear Voice Pro
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Wbudowany subwoofer Nie
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Ilość głośników 2
Moduł CI+ Tak
Liczba złącz rf 2
Liczba portów USB 2.0 2
Audio Return Channel (ARC) Tak
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Wspólny interfejs Tak
Wejście PC (D-Sub) Nie
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów HDMI 3
Wersja HDMI 2.0
Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) Nie
Okres gwarancji 2 lat(a)
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Smart TV Tak
Telewizja internetowa Tak
Aplikacje wideo Apple TV
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo DAZN
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo Rakuten TV
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
Aplikacje wideo RaiPlay
Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych Tak
Wersja systemu operacyjnego 24
Tryby inteligentne Filmowiec
Tryby inteligentne Sport
Tryby inteligentne Kino
Tryby inteligentne Żywy
Tryby inteligentne Energooszczędność
Tryby inteligentne Gra
Wbudowany chromecast Tak
Zainstalowany system operacyjny WebOS
Technologie LG (AV/TV) ThinQ™
Technologie LG (AV/TV) LG Sound Sync
Technologie LG (AV/TV) AI Sound Pro
Szerokość 1050mm
Długość 114mm
Wysokość 650mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
43"