• Telewizor LG 43QNED70A6A.AEU QNED 43" 4K Ultra HD WebOS Dolby Digital DVB-T2 Czarny
Symbol: 43QNED70A6A.AEU
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 9.3 kg
Specyfikacja
Certyfikat PSTI Tak
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Rok wprowadzenia 2025
Pobór mocy 54 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 54 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 74 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Liczba języków OSD 38
Aktualizacje oprogramowania urządzenia Tak
Typ kontroli Pilot
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Aktualizowanie oprogramowania przez USB
Aktualizowanie oprogramowania przez Sieć
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Okres programowania 8 dni
Bluetooth Tak
Przeglądarka internetowa Tak
Wersja Bluetooth 5.0
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przeglądanie Tak
Miracast Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
Redukcja hałasu Tak
AMD FreeSync Nie
Tryb gry Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Odtwarzacz DVD Nie
Zwiększanie rozmiaru wideo Tak
ConnectShare (USB) Nie
ConnectShare (HDD) Nie
Nagrywanie USB Tak
Rodzaj opakowania Pudełko
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
E-podręcznik Tak
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Przekątna ekranu 43"
Typ HD 4K Ultra HD
Kształt ekranu Płaski
Technologia wyświetlacza QNED
Natywna proporcja obrazu 16:9
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Ilość głośników 2
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Udostępnianie trybu dźwięku TV Tak
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Ilość portów HDMI 3
Moduł CI+ Tak
Wersja HDMI 2.0
Wejście audio dla PC Nie
Mobile High-Definition Link (MHL) Nie
Wejście cyfrowe audio 1
Wejście PC (D-Sub) Nie
Liczba portów USB 2.0 1
HDCP Tak
Audio Return Channel (ARC) Tak
Wspólny interfejs Tak
System formatu sygnału analogowego PAL
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T
Zainstalowany system operacyjny WebOS
Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych Tak
Aplikacje muzyczne Tidal
Aplikacje muzyczne Amazon Music
Aplikacje muzyczne Spotify
Aplikacje muzyczne Apple Music
Aplikacje muzyczne Deezer
Funkcja Screen mirroring Tak
Smart TV Tak
Aplikacje wideo Twitch
Aplikacje wideo Chili
Aplikacje wideo DAZN
Aplikacje wideo Paramount+
Aplikacje wideo YouTube
Aplikacje wideo Rakuten TV
Aplikacje wideo NOW TV
Aplikacje wideo Apple TV
Aplikacje wideo Disney+
Aplikacje wideo Netflix
Aplikacje wideo Amazon Prime Video
HbbTV Tak
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Interakcja głosowa w dalekim polu Nie
Telewizja internetowa Tak
Technologie LG (AV/TV) Game Optimiser
Technologie LG (AV/TV) ThinQ™
Technologie LG (AV/TV) AI Acoustic Tuning
Technologie LG (AV/TV) AI Sound Pro
Technologie LG (AV/TV) WOW Interface
Technologie LG (AV/TV) LG Sound Sync
Technologie LG (AV/TV) WOW Orchestra
Technologie LG (AV/TV) Tryb Filmmaker™
Technologie LG (AV/TV) HDR
Technologie LG (AV/TV) Magic Remote Control
Technologie LG (AV/TV) Kompatybilność z Apple HomeKit
Technologie LG (AV/TV) Works with Amazon Alexa
Technologie LG (AV/TV) Bluetooth Surround Ready
Technologie LG (AV/TV) LG Channels
Technologie LG (AV/TV) WebOS Smart TV
Technologie LG (AV/TV) LG Content Store
Technologie LG (AV/TV) Auto Low Latency Mode
Szerokość 1050mm
Długość 140mm
Wysokość 660mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
43"