• TACENS MARS MPB850SI 850W DC-DC, 80PLUS BRONZE - zasilacz/PSU (TACMARS-MPB850SI)
Symbol: TACMARS-MPB850SI
Gwarancja 24 miesięcy
287.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 1.87 kg
Specyfikacja
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Kolor produktu Czarny
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Wbudowany wyłącznik Tak
Umiejscowienie wentylatora Górne
Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy Aktywne
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) 0,3 A
Prąd wejściowy 8 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) 70,5 A
Łączna moc (+5 V) 120 W
Łączna moc (-12V) 3,6 W
Częstotliwość wejściowa AC 47 - 63 Hz
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) 2,5 A
Łączna moc (+12 V) 846 W
Łączna moc (+5 Vsb) 12,5 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 18 A
Łączna moc 850 W
Współczynnik mocy 0,9
Napięcie wejściowe AC 200 - 240 V
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciążeniowe
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Łączna moc (+3.3 V) 120 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 18 A
Waga produktu 1,6 kg
Wysokość produktu 86 mm
Szerokość produktu 150 mm
Głębokość produktu 145 mm
Przeznaczenie PC
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Głębokość opakowania 125 mm
Szerokość opakowania 238 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Wysokość opakowania 205 mm
Certyfikaty zgodności WEEE
Certyfikaty zgodności CE
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 4
Motherboard power connector 24-pin ATX
Gniazdo zasilania ATX (24-pin) Tak
Typ okablowania Niemodularne
Złącze zasilania EPS (4+4 pin) Tak
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) 3
Ilość złączy zasilających SATA 6
Szerokość 240mm
Długość 205mm
Wysokość 125mm