Symbol: D4ECSO-2666-16G
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.04 kg
Specyfikacja
Przeznaczenie PC/serwer
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Napięcie pamięci 1.2 V
Korekcja ECC Tak
Pamięć RAM 16 GB
Rodzaj pamięci 260-pin SO-DIMM
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 130mm
Długość 15mm
Wysokość 90mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. Produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Przechowuj w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym.
Dane producenta
Synology Inc.
9F., No.1, Yuandong Rd., Banqiao Dist.