• Switch TP-LINK TL-LS1008G (8x 10/100/1000Mbps)
Symbol: TL-LS1008G
Gwarancja 36 miesięcy
78.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.24 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Możliwość montażu na ścianie Tak
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Źródło zasilania DC
Pobór mocy (max) 3,9 W
Prąd wejściowy 0.6 A
Szerokość produktu 127 mm
Głębokość produktu 66,5 mm
Wysokość produktu 23 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 60 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 90%
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3i
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ab
Automatyczne MDI/MDI-X Tak
Auto-Negocjacja Tak
Złącze zasilania DC-in jack
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 8
Ilość portów Gigabit Ethernet 8
Przepustowość rutowania/przełączania 16 Gbit/s
Prędkość przekazywania 11,9 Mpps
Wielkość tabeli adresów 4000 wejścia
Pamięci bufora pakietów 1,5 MB
Store-and-forward Tak
Zgodny z Jumbo Frames Tak
Rozszerzenie Jumbo Frames 16000
Szerokość 140mm
Długość 100mm
Wysokość 90mm