• SWITCH POE 16-PORT + 2X RJ45/SFP CS4218-16ET-135
Symbol: CS4218-16ET-135
Gwarancja 36 miesięcy
Brak towaru
634.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 3.55 kg
EAN 6923172571236
Zostaw telefon
Specyfikacja
Możliwości montowania w stelażu Tak
Przycisk reset Tak
Kolor produktu Czarny
Materiał obudowy Metal
Źródło zasilania Prąd przemienny
Pobór mocy (max) 154 W
Zasilacz dołączony Tak
Głębokość produktu 440 mm
Wysokość produktu 44 mm
Waga produktu 2,23 kg
Szerokość produktu 220 mm
Funkcje DHCP DHCP client
Zarządzanie przez stronę www Tak
Warstwa przełącznika L2
Typ przełącznika Zarządzany
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) -10 - 55 °C
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 95%
Zakres wilgotności względnej 5 - 95%
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ad
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3z
Liczba VLANs 32
Obsługa 10G Nie
Obsługa sieci VLAN Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 763,502 h
Szerokość opakowania 342 mm
Wysokość opakowania 90 mm
Waga wraz z opakowaniem 2,88 kg
Głębokość opakowania 540 mm
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 18
Ilość slotów Modułu SFP 2
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Ilość portów Gigabit Ethernet 16
Zgodny z Jumbo Frames Tak
Prędkość przekazywania 5,36 Mpps
Wielkość tabeli adresów 8000 wejścia
Pamięci bufora pakietów 4 MB
Rozszerzenie Jumbo Frames 15000
Przepustowość rutowania/przełączania 7,2 Gbit/s
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port 30 W
Obsługa PoE Tak
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu 135 W
Szerokość 540mm
Długość 100mm
Wysokość 340mm