• Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-1000-S (RJ45 - RJ45 ; 10m; UTP; kat. 5e; kolor szary)
Symbol: PCU5-10CC-1000-S
Gwarancja 24 miesięcy
9.00
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.215 kg
Specyfikacja
Rozmiar przewodu AWG 26
Rodzaj złącza Złącze męskie / złącze męskie
Kolor kabla Szary
Materiał przewodzący Aluminium miedziane (CCA)
Długość kabla 10 m
Izolacja kabla U/UTP (UTP)
Częstotliwość 100 MHz
Standard kabla Kat.5E
Certyfikaty ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Złączka 2 RJ-45
Złączka 1 RJ-45
Średnica zewnętrzna 4,8 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość 140mm
Długość 30mm
Wysokość 140mm