• Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-1000-B (RJ45 - RJ45 ; 10m; UTP; kat. 5e; kolor niebieski)
Symbol: PCU5-10CC-1000-B
Gwarancja 24 miesięcy
8.00
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.205 kg
Specyfikacja
Długość kabla 10 m
Izolacja kabla U/UTP (UTP)
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Częstotliwość 100 MHz
Materiał płaszcza Polichlorek winylu (PVC)
Materiał płaszcza Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
Kolor kabla Niebieski
Rozmiar przewodu AWG 26
Rodzaj złącza Złącze męskie / złącze męskie
Materiał przewodzący Aluminium miedziane (CCA)
Certyfikaty ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Standard kabla kat.5E
Złączka 2 RJ-45
Złączka 1 RJ-45
Średnica zewnętrzna 4,8 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość 140mm
Długość 30mm
Wysokość 140mm