Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL (DDR3 SO-DIMM; 2 x 8 GB; 1600 MHz; CL9)
Symbol:
F3-1600C9D-16GRSL
399.00
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.051 kg |
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Opóźnienie CAS | 9 |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 146mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.