• Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL (DDR3 SO-DIMM; 2 x 8 GB; 1600 MHz; CL9)
Symbol: F3-1600C9D-16GRSL
399.00
szt. Do przechowalni
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.051 kg
Specyfikacja
Przeznaczenie Laptop
Pamięć RAM 16 GB
Napięcie pamięci 1.35 V
Korekcja ECC Nie
Kolor produktu Czarny
Kolor produktu Czerwony
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Opóźnienie CAS 9
Typ pamięci RAM DDR3L
Rodzaj pamięci 204-pin SO-DIMM
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 146mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.