• Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws F3-1600C11S-8GRSL (DDR3 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL10)
Symbol: F3-1600C11S-8GRSL
Brak towaru
188.00
Wpisz swój e-mail
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.02 kg
EAN 4711148599962
Zostaw telefon
Specyfikacja
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Pamięć RAM 8 GB
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Opóźnienie CAS 11
Przeznaczenie Laptop
Napięcie pamięci 1.35 V
Typ pamięci RAM DDR3
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 71mm
Długość 15mm
Wysokość 171mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
8 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.