• Pamięć Patriot Memory Signature PSD416G26662 (DDR4 UDIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol: PSD416G26662
489.00
Dostępność Mało
Waga 0.027 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Kolor produktu Zielony
Pamięć RAM 16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci RAM DDR4
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak
Przeznaczenie PC/serwer
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Opóźnienie CAS 19
Waga produktu 22 g
Głębokość produktu 2,8 mm
Wysokość produktu 31 mm
Szerokość produktu 133 mm
Głębokość opakowania 16 mm
Szerokość opakowania 118 mm
Waga wraz z opakowaniem 30,5 g
Wysokość opakowania 180 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Szerokość 172mm
Długość 15mm
Wysokość 64mm