Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002S (DDR3 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol:
PSD38G16002S
134.00
Mało
| Waga | 0.02 kg |
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Profil SPD | Tak |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Certyfikaty | RoHS, JEDEC |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 3,9 mm |
| Waga produktu | 9,5 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 67 x 3,9 x 30 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 63mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 170mm |