• Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G13332 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Symbol: PSD38G13332
134.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.029 kg
Specyfikacja
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Napięcie pamięci 1.5 V
Prędkość zegara pamięci 1333 MHz
Rodzaj pamięci 240-pin DIMM
Korekcja ECC Nie
Opóźnienie CAS 9
Typ pamięci RAM DDR3
Typ pamięci PC3-10600
Pamięć RAM 8 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Certyfikaty RoHS
Waga produktu 10,2 g
Wysokość produktu 29 mm
Szerokość produktu 136 mm
Głębokość produktu 3,6 mm
Rodzaj opakowania DIMM
Waga wraz z opakowaniem 30,5 g
Wymiary produktu (SxGxW) 136 x 3,6 x 29 mm
Wymiary opakowania (SxGxW) 118 x 16 x 180 mm
Wymiary opakowania 117,9 x 16 x 179,8 mm (4.64 x 0.63 x 7.08")
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 171mm
Długość 63mm
Wysokość 13mm