Pamięć PNY 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI
Symbol:
MD8GSD43200-SI
292.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.015 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN |
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 30mm |