• Pamięć PNY 8GB DDR4 3200MHz 25600 MD8GSD43200-SI
Symbol: MD8GSD43200-SI
292.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.015 kg
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Specyfikacja
Pamięć RAM 8 GB
Przeznaczenie PC
Typ pamięci RAM DDR4
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Opóźnienie CAS 22
Szerokość 135mm
Długość 5mm
Wysokość 30mm