Pamięć GoodRam PC1600 GR1600D364L11/8G (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol:
GR1600D364L11/8G
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Ustawienie trybu | 512M x 8 |
| Opóźnienie CAS | 5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 50mm |