• Pamięć GoodRam PC1600 GR1600D364L11/8G (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: GR1600D364L11/8G
Brak towaru
155.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.03 kg
EAN 5908267903261
Zostaw telefon
Specyfikacja
Ustawienie trybu 512M x 8
Opóźnienie CAS 5
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Pamięć RAM 8 GB
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Typ pamięci RAM DDR3
Rodzaj pamięci 240-pin DIMM
Przeznaczenie PC/serwer
Szerokość produktu 133,3 mm
Wysokość produktu 30 mm
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm