Pamięć GoodRam GR2666D464L19S/8G (DDR4 DIMM; 1 x 8 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol:
GR2666D464L19S/8G
365.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.024 kg |
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Pojedyńczy |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Ustawienie trybu | 1024M x 8 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 52mm |
| Wysokość | 11mm |