• Pamięć GoodRam GR2666D464L19S/8G (DDR4 DIMM; 1 x 8 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol: GR2666D464L19S/8G
365.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.024 kg
Specyfikacja
Korekcja ECC Nie
Obsługa kanałów pamięci Pojedyńczy
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Pamięć RAM 8 GB
Napięcie pamięci 1.2 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Opóźnienie CAS 19
Ustawienie trybu 1024M x 8
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Szerokość 160mm
Długość 52mm
Wysokość 11mm