• Pamięć GoodRam GR2666D464L19/16G (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol: GR2666D464L19/16G
696.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Pamięć RAM 16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Obsługa kanałów pamięci Pojedyńczy
Opóźnienie CAS 19
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm