• Pamięć GoodRam GR1600S3V64L11S/4G (DDR3 SO-DIMM; 1 x 4 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: GR1600S3V64L11S/4G
121.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.01 kg
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.35 V
Pamięć RAM 4 GB
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 4 GB
Opóźnienie CAS 11
Kolor produktu Zielony
Ustawienie trybu 512M x 8
Obsługa kanałów pamięci Pojedyńczy
Przeznaczenie Notebook
Typ pamięci RAM DDR3
Szerokość 150mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm