• Pamięć GoodRam GR1600S364L11/8G (DDR3 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: GR1600S364L11/8G
195.00
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.02 kg
Specyfikacja
Pamięć RAM 8 GB
Napięcie pamięci 1.5 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Rodzaj pamięci 204-pin SO-DIMM
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Typ pamięci RAM DDR3
Opóźnienie CAS 11
Przeznaczenie Laptop
Korekcja ECC Nie
Ustawienie trybu 512M x 8
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość produktu 67,6 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 165mm
Długość 12mm
Wysokość 50mm