Pamięć GoodRam GR1600D3V64L11S/4G (DDR3 DIMM; 1 x 4 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol:
GR1600D3V64L11S/4G
114.00
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.02 kg |
| Specyfikacja | |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor produktu | Zielony |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 4 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Pojedyńczy |
| Ustawienie trybu | 512M x 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 50mm |