• Pamięć GoodRam GR1600D3V64L11S/4G (DDR3 DIMM; 1 x 4 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: GR1600D3V64L11S/4G
114.00
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.02 kg
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Pamięć RAM 4 GB
Kolor produktu Zielony
Opóźnienie CAS 11
Napięcie pamięci 1.35 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 4 GB
Obsługa kanałów pamięci Pojedyńczy
Ustawienie trybu 512M x 8
Typ pamięci RAM DDR3
Przeznaczenie PC/serwer
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm