• Pamięć GoodRam GR1600D3V64L11/8G (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: GR1600D3V64L11/8G
151.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.35 V
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Pamięć RAM 8 GB
Typ pamięci RAM DDR3
Przeznaczenie PC/serwer
Szerokość 155mm
Długość 10mm
Wysokość 50mm