Pamięć GoodRam GR1600D3V64L11/8G (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol:
GR1600D3V64L11/8G
151.00
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 50mm |