• Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-16GTZR
758.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.198 kg
Specyfikacja
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Napięcie pamięci 1.35 V
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Opóźnienie CAS 16
Kolor produktu Czarny
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Wysokość produktu 44 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 136mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.