• Pamięć G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-16GVKB (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-16GVKB
652.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.12 kg
Opóźnienie CAS 16
Pamięć RAM 16 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Kolor produktu Czarny
Wysokość produktu 42 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 145mm
Długość 200mm
Wysokość 220mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.