Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)
Symbol:
F4-3000C16S-16GISB
583.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.035 kg |
| Specyfikacja | |
| Profil SPD | Tak |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3000 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Pojedyńczy |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2,0 |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 70mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.