• Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)
Symbol: F4-3000C16S-16GISB
583.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.035 kg
Specyfikacja
Profil SPD Tak
Pamięć RAM 16 GB
Prędkość SPD 2133 MHz
Korekcja ECC Nie
Opóźnienie CAS 18
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Napięcie SPD 1.2 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3000 MHz
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.2 V
Obsługa kanałów pamięci Pojedyńczy
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2,0
Wysokość produktu 31,2 mm
Szerokość 170mm
Długość 10mm
Wysokość 70mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.